Merino V-Neck

Velg Variant

Merino V-Neck

Vi har blandet ekstra fint ull og bomullsgarn for å få et helårsplagg som drar nytte av de to naturlige fibrene. For å fortsette vårt ansvarsarbeid som merkevare bruker vi ull med RWS-sertifisering, og nøye utvalgt og sertifisert langfibret Pima bomull produsert i USA. Genseren kan vaskes i vaskemaskin, men husk at dette er et merinoplagg som ikke trenger/bør vaskes ofte. Vanligvis er det nok å lufte plagget. Super Wash-teknologien i garnproduksjonen reduserer nupping.

Relaterte produkter:

Priser
Minste antall: 1 stk
Antall 1
Pris/stk 999,00

Antall

Storlek Antall
S
M
L
XL
XXL
3XL
4XL

Produktfarge

Navy


Total pris kr

Prisspesifikasjon

Spør oss


Om: Merino V-Neck
stk.

   41 10 01 02
   post@matra.no



J.Harvest & Frost

Varemerket J. Harvest & Frost ble skapt med lidenskap som drivkraft. En lidenskap til å skape noe spesielt bra til gode priser. Kolleksjonen består av veldesignede og gjennomtenkte plagg til både arbeid og fritid.


Vis samtlige produkter fraJ.Harvest & Frost
Artikkelnummer 2930101-600
Materiale 70 % Sertifisert Merinoull, 30 % Langfibret Pima-bomull
Størrelse ?
Modell Herrer
Passform Normal
Opprinnelsesland CN
Trykkmetoder Embroidery
Plassering av trykket på produktet Back, Left chest, Right chest, Left arm, Right arm, Other placement, Free text for placement
Prisinformasjon Alle priser er NOK ekskl. mva.
Lagersaldo S 98 st
Lagersaldo M 239 st
Lagersaldo L 73 st
Lagersaldo XL 62 st
Lagersaldo XXL 41 st
Lagersaldo 3XL 4 st
Lagersaldo 4XL 10 st